Bulut Iyzisoft Hakkında

IYZISOFT Kısa Tarihçe

Sektörel Tecrübe

20+

Başarılı Proje

100+

Mutlu Müşteri

100%

Destek

24/7

Bulut IYZISOFT'u Keşfedin

Iyzisoft, hızla büyüyen orta ve büyük ölçekli işletmelerin kendilerini piyasaya ölçeklemelerini ve rekabet edebilmelerini daha basit ve düşük maliyetle sağlayacak platformlar sunmak amacıyla 2008 yılında konusunda 20 yılın üzerinde tecrübeli, dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur.

Sunmuş olduğu bulut tabanlı çözümler ile şirketlerin tüm fonksiyonlarını test edilmiş en iyi uygulamalarla derinlemesine analitiklere bağlıyor.

IYZISOFT

Organizasyon Yapısı

AR-GE
Bu bölümündeki arkadaşlarımız, yeni teknolojilerin yaratılması ve bunların gerek iç, gerekse dış müşterilerimizin hizmetine sunulmasından sorumludurlar.
Yazılım Geliştirme
IYZISOFT modüllerinin .NET yazılım dili ile geliştirilmesi, revize edilmesi, yeni modüllerin eklenmesi ve yeni versiyonların hazırlanmasından sorumludurlar.
Danışmanlık
Müşterilerimizin mevcut yapısının analizi, IYZISOFT 'un kurulumunun yapılması, müşteriye özel uygulamaların geliştirilmesi ve son kullanıcı eğitimlerinin verilmesi gibi hizmetlerden sorumludurlar.
Teknik Çözümler
IYZISOFT’nin yazılım satış süreçlerinde, detay analiz- ek geliştirme prototipleri - detay demo – workshop’lar gibi hizmetleri yerine getirmekle sorumludurlar.
Lokasyonumuz
IYZISOFT’un Ar-Ge ve Yazılım Geliştirme bölümleri Levent/İstanbul'da ve yurtdışında Litvanya/Vilnius'da satış ofisleri bulunmaktadır. Çalışma Gün ve Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma 09.00-17.00'dir.
en_US
ar en_US

Get Price


Free 30 day trial


industry hotel Exclamation Triangle Check code